Dekofilm Polska Sp. z o.o.             ul. Węgrzyna 1, 05-250 Emilianów

Uwaga: koronawirus (COVID-19) IV FALA. W związku z epidemią firma DEKOFILM POLSKA Sp. z o.o. monitoruje na bieżąco i wdraża wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami kompetentnych władz państwowych             

Aktualności

Ekologiczna biodegradowalna folia termokurczliwa DECOLINE

Produkcja ekologicznej biodegradowalnej poliolefinowej wielowarstwowej folii termokurczliwej DECOLINE DCL-BD na bazie poliolefin PP i PE oraz z zawartością ponad 20% unikatowego regranulatu poprodukcyjnego z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych i z wykorzystaniem 7 substancji aktywnych (prebiotyki) powodujących kontrolowaną degradację folii polimerowej.

 

Folia charakteryzuje się wysoką odpornością na przebicie, jest transparentna z perłową poświatą i z powodzeniem pracuje na nowoczesnych maszynach automatycznych. Dostępna w formie półrękawa lub taśmy z możliwością mikroperforacji. COF 016.

 

Folia przyjazna środowisku naturalnemu. Ulega degradacji nie przez okso. Zaprojektowana przy użyciu zastrzeżonej technologii nowej generacji nie pozostawia mikro-plastiku ani szkodliwych substancji na całym etapie procesu biodegradacji.

 

Proces biodegradacji folii rozpoczyna się po ok.15 miesiącach od daty produkcji. Okres biodegradacji w warunkach środowiska naturalnego: światło słoneczne, wilgoć i ciepło występujące w środowisku naturalnym 6 - 36 miesięcy. To całkowita asymilacja substancji powstałych w wyniku fragmentacji i mineralizacji w materiał woskowy stanowiący źródło pożywienia dla organizmów.

 

Folię można poddać recyklingowi w taki sam sposób, jak konwencjonalne materiały poliolefinowe.

Niniejsza innowacyjna technologia jest ściśle testowana zgodnie z międzynarodowymi standardami i weryfikowana przez niezależne strony trzecie.


- pełna biodegradacja: fragmentacja i mineralizacja w wosk

- ponad 20% unikatowego regranulatu poprodukcyjnego PPR

- przyjazna dla środowiska

- świetne właściwości mechaniczne folii

- dedykowana do wszystkich maszyn

- bez modyfikacji ustawień maszyn

 


 

Pobierz TDS

Powrót do listy