Dekofilm Polska Sp. z o.o.             ul. Węgrzyna 1, 05-250 Emilianów

Uwaga: w związku z epidemią koronowirusa firma DEKOFILM POLSKA Sp. z o.o. monitoruje na bieżąco i wdraża wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami kompetentnych władz państwowych             

Aktualności

K-2019, targi branży "plastics and rubber" w Düsseldorf

W najbliższym czasie odwiedzimy Targi K-2019, targi branży "plastics and rubber" w Dusseldorfie. To jedno z największych branżowych wydarzeń w Europie. Swoje usługi i produkty będzie przedstawiało ponad 3200 wystawców. Jako producent folii staramy się być na bieżąco z trendami oraz bieżącymi rozwiązaniami na rynku tworzyw sztucznych, więc nie może zabraknąć również naszej delegacji.

Szczególnie interesuje nas tematyka związana z gospodarką w obiegu zamkniętym oraz obecnym trendom pod kątem zrównoważonego rozwoju. Chcemy dowiedzieć się jak nasz nowy produkt, folia DECOLINE GREEN (DCL-G) może być jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych Klientów. Postawiliśmy na trzcinę cukrową, nasza folia zawiera ponad 51% polietylenu pochodzącego z etanolu z trzciny cukrowej. Jakie będą następne kroki? My jako Producent folii termokurczliwej już wiemy, śledźcie nasze dalsze poczynania na naszej stronie internetowej odnośnie polityki proekologicznej.

Zawsze to branża produkcyjna inicjowała rozwój produktu, a na takich wydarzeniach możemy się uczyć od najlepszych i skonfrontować nasze rozwiązania z podejściem innych.

Zapraszamy, bo nas w Dusseldorfie nie zabraknie!  Naszym hasłem jest „shrink film made from sugar cane” -  folia termokurczliwa z trzciny cukrowej.

 

Więcej na stronie organizatora targów https://www.k-online.com/

Powrót do listy